Randki online. Flirt i seks z odważnymi dziewczynami.

Pani pozna pana, więc nie czekaj! Rozmawiaj i sms-uj fajnymi z dziewczynami, uprawiaj flirtuj przez telefon i umawiaj sie na randki.

Basia

Basia, 31 lat, woj. małopolskie

  • 31 lat, woj. małopolskie
  • Kontakt bezpośredni
  • z tel. stacjonarnego: 708 877 729 wew. 132
  • z tel. komórkowego: *768 640 wew. 132
  • SMS: MTX.BASIA na nr 72956

Opłaty: tel. stacjonarne i komórkowe: 7,38zł/min, SMS: 2,46zł/sms.
Regulamin usługi sms chat i party line

Jak widać mam trochę więcej ciała niż większość pań, które można tutaj znaleźć ale myślę, że znajdą się tacy dla których będzie to zaletą. Jak wyglądam widać na fotkach, dodam tylko że jestem kobietą o pogodnym usposobieniu, mająca dystans do siebie i otaczającej rzeczywistości. Nie lubię zarozumialców i gburów z innymi najczęściej doskonale się dogaduję. Jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie to myślę, że dobrze umiem odczytać pragnienia partnera a z drugiej strony nie wstydzę się pokazać czego sama oczekuję. Możesz łatwo sprawdzić, że mówię prawdę.

Moja galeria zdjęć

Basia, 31 lat, woj. małopolskieBasia, 31 lat, woj. małopolskieBasia, 31 lat, woj. małopolskieBasia, 31 lat, woj. małopolskieBasia, 31 lat, woj. małopolskieBasia, 31 lat, woj. małopolskie

1 opinia o “Basia”

  1. Witek

    Właśnie takiej dziewczyny szukałem! Lubię okrągłe, sympatyczne kobietki a Basia to naprawdę fajna i miła osóbka. Pozdrawiam serdecznie!

Poznałeś tę dziewczynę? Podobało Ci się? Możesz jej napisać parę słów pochwały.