Randki online. Flirt i seks z odważnymi dziewczynami.

Pani pozna pana, więc nie czekaj! Rozmawiaj i sms-uj fajnymi z dziewczynami, uprawiaj flirtuj przez telefon i umawiaj sie na randki.

Elwira

Elwira, 27lat, woj.warmińsko-mazurskie

 • 27 lat, woj. warmińsko-mazurskie
 • Kontakt bezpośredni
 • z tel. stacjonarnego: 708 877 729 wew. 125
 • z tel. komórkowego: *768 640 wew. 125
 • SMS: MTX.ELWIRA na numer 72956

Opłaty: tel. stacjonarne i komórkowe: 7,38zł/min, SMS: 2,46zł/sms.
Regulamin usługi sms chat i party line

Lubię wypady za miasto i dobrą zabawę. Chociaż nie jestem profesjonalną modelką, lubię też pokazywać swoje ciało i pozować przed obiektywem aparatu, tak jak podczas tego wyjazdu, z którego fotki widzisz poniżej. Pracuję w małym sklepie w niewielkiej miejscowości na mazurach i chciałbym poznać kogoś kto widział więcej niż ja i pokazałby mi jak taka dziewczyna jak ja mogłaby korzystać z życia. Jestem bardzo otwarta na nowe doświadczenia. Skontaktuj się ze mną jeśli jesteś właśnie kimś takim.

Moja galeria zdjęć

Elwira, 27lat, woj.warmińsko-mazurskieElwira, 27lat, woj.warmińsko-mazurskieElwira, 27lat, woj.warmińsko-mazurskieElwira, 27lat, woj.warmińsko-mazurskieElwira, 27lat, woj.warmińsko-mazurskieElwira, 27lat, woj.warmińsko-mazurskie

Chcesz więcej fotek i tylko dla siebie? Wyślij SMS o treści MTX125 pod numer 74844 a Elwira wyśle Ci swoją odważną fotkę MMS-em bezpośrednio na Twój telefon.

2 opinie o “Elwira”

 1. Aleksander

  Sympatyczna, otwarta kobieta. Taką doceni większość mężczyzn. Tak trzymaj!

 2. Piotr

  Hej Elwira, jesteś naprawdę suuuper! Gdybym miał taką dziewczynę na stałe, to nie robiłbym nic innego tylko się z nią grzmocił. Na pewno jeszcze zadzwonię!

Poznałeś tę dziewczynę? Podobało Ci się? Możesz jej napisać parę słów pochwały.