Randki online. Flirt i seks z odważnymi dziewczynami.

Pani pozna pana, więc nie czekaj! Rozmawiaj i sms-uj fajnymi z dziewczynami, uprawiaj flirtuj przez telefon i umawiaj sie na randki.

Ewa

Ewa, 42lata, woj. łódzkie

 • 42 lata, woj. łodzkie
 • Kontakt bezpośredni
 • z tel. stacjonarnego: 708 877 729 wew. 122
 • z tel. komórkowego: *768 640 wew. 122
 • SMS: MTX.EWA na numer 72956

Opłaty: tel. stacjonarne i komórkowe: 7,38zł/min, SMS: 2,46zł/sms.
Regulamin usługi sms chat i party line

Witaj! Czujesz się trochę samotny i szukasz towarzystwa tak jak ja? Dobrze to rozumiem, jestem od ponad dwóch lat rozwódką i często brakuje mi kogoś do rozmowy i seksu. Z tym drugim staram się sobie radzić sama ale to jednak nie zawsze wystarcza, wiesz chyba o co chodzi :-) Jeżeli jesteś w podobnej sytuacji lub po prostu potrzebujesz kobiety, na pewno mnie rozumiesz. Chcesz o tym pogadać? Masz do mnie kontakt, czekam, pa.

Moja galeria zdjęć

Ewa, 42lata, woj. łódzkieEwa, 42lata, woj. łódzkieEwa, 42lata, woj. łódzkieEwa, 42lata, woj. łódzkieEwa, 42lata, woj. łódzkieEwa, 42lata, woj. łódzkie

Chcesz więcej fotek i tylko dla siebie? Wyślij SMS o treści MTX122 pod numer 74844 a Ewa wyśle Ci swoją odważną fotkę MMS-em bezpośrednio na Twój telefon.

5 opinie o “Ewa”

 1. Marek

  Ale mam ochotę Cię wylizać! Chciałbym się spuścić Tobie na twarz i potem wszystko zlizywać albo zerznąć Twój piękny tyłeczek i też dokładnie wylizać. JUż niedługo będę w okolicach Łodzi :-)

 2. Krzysztof

  Ta kobieta to najlepszy dowód na to, że starsze dziewczyny potrafią być również cudowne. Panowie, nie szukajcie wyłącznie małolatek!

 3. Roberto40

  Jesteś super, lepsza od większości dwudziestolatek, no i przede wszystkich wiesz czego facet potrzebuje. Myślę, ze możemy pójść jeszcze dalej.

 4. Krystian29

  Jesteś super! Wolę takie kobiety jak Ty zamiast niekumatych małolatek. Było naprawdę świetnie.

 5. Sławek

  Fajnie się rżniesz! Następnym razem dasz nasikać sobie do cipeczki? Obiecałas.

Poznałeś tę dziewczynę? Podobało Ci się? Możesz jej napisać parę słów pochwały.