Randki online. Flirt i seks z odważnymi dziewczynami.

Pani pozna pana, więc nie czekaj! Rozmawiaj i sms-uj fajnymi z dziewczynami, uprawiaj flirtuj przez telefon i umawiaj sie na randki.

Greta

Greta, 30lat, woj. zachodniopomorskie

 • 30 lat, woj. zachodniopomorskie
 • Kontakt bezpośredni
 • z tel. stacjonarnego: 708 877 729 wew. 225
 • z tel. komórkowego: *768 640 wew. 225
 • SMS: MTX.GRETA na nr 72956

Opłaty: tel. stacjonarne i komórkowe: 7,38zł/min, SMS: 2,46zł/sms.
Regulamin usługi sms chat i party line

Przejdźmy od razu do rzeczy. Nie szukam tu narzeczonego ani męża, chcę tylko porządnego, ostrego ruchania. Jestem wulgarna? No może, trochę… Delikutaśni więc niech poszukają innej dziewczyny. Ja potrzebuję mocnych doznań. Robię wspaniale laseczkę z połykiem i głębokie gardło, nie wzbraniam się przed przed analem, nawet jak Twój sprzęt jest ponadprzeciętnych rozmiarów. Sex na da baty? Bardzo chętnie! Czego jeszcze byś chciał?

Moja galeria zdjęć

Greta, 30lat, woj. zachodniopomorskieGreta, 30lat, woj. zachodniopomorskieGreta, 30lat, woj. zachodniopomorskieGreta, 30lat, woj. zachodniopomorskieGreta, 30lat, woj. zachodniopomorskieGreta, 30lat, woj. zachodniopomorskie

3 opinie o “Greta”

 1. Michał

  Po prostu łał! Ona mogłaby zostać gwiazdą porno! To było mega!

 2. Piotr

  No, niezła dupeczka. Dobrze się bawiłem :)

 3. Waldek

  Bardzo ładna dziewczyna, nie wiem czy zgodziła by się jeszcze raz na stosunek ze względu na to że posiadam bardzo dużego penisa. Tak mnie natura obdarzyła. Jestem pod tym względem nie szczęśliwy. Dobrze, że chociaż niektóre dojrzałe kobiety takie jak Ewa czy Magda chcą ze maną uprawiać seks. Też są kochane.

Poznałeś tę dziewczynę? Podobało Ci się? Możesz jej napisać parę słów pochwały.