Randki online. Flirt i seks z odważnymi dziewczynami.

Pani pozna pana, więc nie czekaj! Rozmawiaj i sms-uj fajnymi z dziewczynami, uprawiaj flirtuj przez telefon i umawiaj sie na randki.

Ilona

Ilona, 35lat, woj. śląskie

 • 35 lat, woj. śląskie
 • Kontakt bezpośredni
 • z tel. stacjonarnego: 708 877 729 wew. 134
 • z tel. komórkowego: *768 640 wew. 134
 • SMS: MTX.ILONA na nr 72956

Opłaty: tel. stacjonarne i komórkowe: 7,38zł/min, SMS: 2,46zł/sms.
Regulamin usługi sms chat i party line

Skoro dotarłeś do mojego profilu, widocznie masz podobne upodobania jak ja. Spędzam codziennie przy komputerze sporo czasu, przy czym przyznam się, że służy mi on głównie do rozrywki i nawiązywania kontaktów z innymi internautami. Powiem bez ogródek – jestem maniaczką wirtualnego i telefonicznego
seksu. To mnie niesamowicie podnieca i odpręża. Puszczają mi wtedy wszelkie hamulce. Zawsze mam pod ręką którąś z moich sex zabaweczek i tak się potrafię wkręcić rozmową, że dostają kilka orgazmów po rząd. Nie jestem już małolatką i znam najróżniejsze sposoby aby sobie zrobić dobrze. Kilkukrotnie też już się zdarzyło, że mój rozmówca tak mi podpasował (a ja jemu), że zabawa przeniosła się do realu i było naprawdę ok. Nie jestem aktualnie w stałym związku ale wcale niczego nie wykluczam. Gdybym poznała faceta, z którym bym się szczególnie dobrze dopasowała, wiem że mogłabym oddać mu się bez końca. A Ty czego szukasz? Stałej partnerki czy raczej niezobowiązującego seksu?

Moja galeria zdjęć

Ilona, 35lat, woj. śląskieIlona, 35lat, woj. śląskieIlona, 35lat, woj. śląskieIlona, 35lat, woj. śląskieIlona, 35lat, woj. śląskieIlona, 35lat, woj. śląskie

Chcesz więcej fotek i tylko dla siebie? Wyślij SMS o treści MTX134 pod numer 74844 a Ilona wyśle Ci swoją odważną fotkę MMS-em bezpośrednio na Twój telefon.

3 opinie o “Ilona”

 1. Edek

  Naprawdę jesteś super! Chętnie jeszcze raz z Tobą zaliczę cyberek!

 2. Krystian

  No pięknie Ilonko zadzwonię wkrótce ponownie.

 3. Arek

  Miła, sympatyczna dziewczyna która wie co podnieca facetów. Polecam!

Poznałeś tę dziewczynę? Podobało Ci się? Możesz jej napisać parę słów pochwały.