Randki online. Flirt i seks z odważnymi dziewczynami.

Pani pozna pana, więc nie czekaj! Rozmawiaj i sms-uj fajnymi z dziewczynami, uprawiaj flirtuj przez telefon i umawiaj sie na randki.

Inez

Inez, 27lat, woj. pomorskie

  • 27 lat, woj. pomorskie
  • Kontakt bezpośredni
  • z tel. stacjonarnego: 708 877 729 wew. 136
  • z tel. komórkowego: *768 640 wew. 136
  • SMS: MTX.INEZ na nr 72956

Opłaty: tel. stacjonarne i komórkowe: 7,38zł/min, SMS: 2,46zł/sms.
Regulamin usługi sms chat i party line

Jak widzisz jestem smukłą, rudą lisiczką z lekko przystrzyżoną ale niedepilowaną cipeczką i zgrabną pupcią która także lubi kusić swoją ciasną dziurką. Przyznam, że lubię urozmaicone, erotyczne gierki, dlatego gdy mój partner jest w tym zakresie monotonny, szybko się nudzę i szukam innego. Ciekawa jestem jakie są Twoje ulubione zabawy. Potrafisz być aktywny i sprawić kobiecie przyjemność za różne sposoby? Zadzwoń jeśli chciałbyś pogonić moją ognista kitkę.

Moja galeria zdjęć

Inez, 27lat, woj. pomorskieInez, 27lat, woj. pomorskieInez, 27lat, woj. pomorskieInez, 27lat, woj. pomorskieInez, 27lat, woj. pomorskieInez, 27lat, woj. pomorskie

Chcesz więcej fotek i tylko dla siebie? Wyślij SMS o treści MTX134 pod numer 74844 a Ilona wyśle Ci swoją odważną fotkę MMS-em bezpośrednio na Twój telefon.

1 opinia o “Inez”

  1. Sebastian

    Za pierwszym razem trochę za szybko się spuściłem ale to dlatego, że laska podnieca mnie na maxa! Drugi raz już było trochę lepiej i wytrysk wcale nie był mały. Gdybym mógł to robiłbym to z nią bez przerwy.

Poznałeś tę dziewczynę? Podobało Ci się? Możesz jej napisać parę słów pochwały.