Randki online. Flirt i seks z odważnymi dziewczynami.

Pani pozna pana, więc nie czekaj! Rozmawiaj i sms-uj fajnymi z dziewczynami, uprawiaj flirtuj przez telefon i umawiaj sie na randki.

Kinga

Kinga, 27lat, woj. mazowieckie

 • 27 lat, woj. mazowieckie
 • Kontakt bezpośredni
 • z tel. stacjonarnego: 708 877 729 wew. 146
 • z tel. komórkowego: *768 640 wew. 146
 • SMS: MTX.KINGA na nr 72956

Opłaty: tel. stacjonarne i komórkowe: 7,38zł/min, SMS: 2,46zł/sms.
Regulamin usługi sms chat i party line

Cóż mogę tu napisać o sobie? Chyba to, że jestem tutaj dlatego że lubię szukać wrażeń. Nie szukam męża, ani życiowej stabilizacji. Chcę czerpać radość z nieskrępowanej wolności i cieszyć się każdą chwilą. Jeżeli masz podobne podejście do życia, to pewnie się zrozumiemy. Mam też dosyć swobodne podejście do spraw seksu, nie lubię pruderii i udawania. W tych kwestiach jestem bardzo otwarta i przyznam, że próbowałam już wielu rzeczy. Z tego co widzę, takie podejście podoba się facetom. I bardzo dobrze! Tak więc, gdybyś chciał mnie poznać bliżej, daj znać!

Moja galeria zdjęć

Kinga, 27lat, woj. mazowieckieKinga, 27lat, woj. mazowieckieKinga, 27lat, woj. mazowieckieKinga, 27lat, woj. mazowieckieKinga, 27lat, woj. mazowieckieKinga, 27lat, woj. mazowieckie

Chcesz więcej fotek i tylko dla siebie? Wyślij SMS o treści MTX134 pod numer 74844 a Ilona wyśle Ci swoją odważną fotkę MMS-em bezpośrednio na Twój telefon.

2 opinie o “Kinga”

 1. Mak

  To nie komplement to męskie stwierdzenie – zdrowa i rasowa dupa (bez urazy za to stwierdzenie), bez żadnych minusów. Należy wzdychać że niestety tylko na zdjęciu. Czerwone usta zdecydowanie ładniejsze. Poglądy na świat dokładnie takie jak moje. Pozdrawiam i życzę powodzenia (ale tego to Ci chyba nie brakuje).

 2. Robo

  Hej, Kinga! Tak jak mówiłem, chętnie bym z Tobą spędził cały tydzień albo dwa tylko na erotycznych igraszkach! Tylko my dwoje. Wciąż o Tobie myślę.

Poznałeś tę dziewczynę? Podobało Ci się? Możesz jej napisać parę słów pochwały.