Randki online. Flirt i seks z odważnymi dziewczynami.

Pani pozna pana, więc nie czekaj! Rozmawiaj i sms-uj fajnymi z dziewczynami, uprawiaj flirtuj przez telefon i umawiaj sie na randki.

Krysia

Krysia, 36 lat, woj.podlaskie

 • 36 lat, woj. podlaskie
 • Kontakt bezpośredni
 • z tel. stacjonarnego: 708 877 729 wew. 142
 • z tel. komórkowego: *768 640 wew. 142
 • SMS: MTX.KRYSIA na nr 72956

Opłaty: tel. stacjonarne i komórkowe: 7,38zł/min, SMS: 2,46zł/sms.
Regulamin usługi sms chat i party line

Seks zawsze był moją pasją i źródłem największej przyjemności. Po prostu trudno jest mi bez niego funkcjonować. Gdy brak mi partnera robię to ze sobą sama. Mam sporą kolekcję akcesoriów, które pomagają mi w tych samotnych chwilach. Moje ciało jest bardzo silnie unerwione i pieszczoty każdego jego skrawka mogą mnie doprowadzić do orgazmu ale muszę przyznać, że szczególnie sobie cenię igraszki analne. Penetracja ciasnej dziurki powoduje u mnie po chwili spazmy nieopisanej rozkoszy. Chciałabym poznać nowego faceta, który podobnie jak ja nie może żyć bez seksu.

Moja galeria zdjęć

Krysia, 36 lat, woj.podlaskieKrysia, 36 lat, woj.podlaskieKrysia, 36 lat, woj.podlaskieKrysia, 36 lat, woj.podlaskieKrysia, 36 lat, woj.podlaskieKrysia, 36 lat, woj.podlaskie

Chcesz więcej fotek i tylko dla siebie? Wyślij SMS o treści MTX134 pod numer 74844 a Ilona wyśle Ci swoją odważną fotkę MMS-em bezpośrednio na Twój telefon.

3 opinie o “Krysia”

 1. Anal man

  Robiłem to razem z nią i miałem dwa wytryski w ciągu 15 minut !!!

 2. Marco

  Super pokazik! Może dasz się namówić aby do następnego razu nie golić cipki. Takie zarośnięte jeszcze bardziej mnie podniecają!

 3. Jurek

  Podniecasz mnie kobieto, tak że nie mogę… Chyba się uzależniam od Ciebie.

Poznałeś tę dziewczynę? Podobało Ci się? Możesz jej napisać parę słów pochwały.