Randki online. Flirt i seks z odważnymi dziewczynami.

Pani pozna pana, więc nie czekaj! Rozmawiaj i sms-uj fajnymi z dziewczynami, uprawiaj flirtuj przez telefon i umawiaj sie na randki.

Luiza

Luiza, 26 lat, cała Polska

  • 26 lat, cała Polska
  • Kontakt bezpośredni
  • z tel. stacjonarnego: 708 877 729 wew. 149
  • z tel. komórkowego: *768 640 wew. 149
  • SMS: MTX.LUIZA na nr 72956

Opłaty: tel. stacjonarne i komórkowe: 7,38zł/min, SMS: 2,46zł/sms.
Regulamin usługi sms chat i party line

Jestem ciągle w drodze, raz tu, raz tam. Z reguły w jednym miejscu nie przebywam dłużej niż kilka, kilkanaście dni. Jeżdżę po Polsce i poznaję nowych ludzi a jednym z moich hobby jest właśnie kolekcjonowanie chłopaków. Mam ładne, sterczące cycuszki, które są bardzo skutecznym wabikiem. A Tobie się podobają? Chciałbyś dotknąć moich sterczących sutków? Przyznaj się, że od razu o tym pomyślałeś świntuszku! A moje piersi to przecież jeszcze nie wszystko! No więc jak? Może dołączysz do mojej kolekcji? Nie ma co dłużej myśleć, żyje się raz, szkoda tylko wpatrywać się w ekran monitora. Masz do mnie kontakt, zadzwoń, pogadamy o tym.

Moja galeria zdjęć

Luiza, 26 lat, cała PolskaLuiza, 26 lat, cała PolskaLuiza, 26 lat, cała PolskaLuiza, 26 lat, cała PolskaLuiza, 26 lat, cała PolskaLuiza, 26 lat, cała Polska

Chcesz więcej fotek i tylko dla siebie? Wyślij SMS o treści MTX134 pod numer 74844 a Ilona wyśle Ci swoją odważną fotkę MMS-em bezpośrednio na Twój telefon.

1 opinia o “Luiza”

  1. Paweł

    To prawdziwa frajda należeć do twoich zdobyczy.

Poznałeś tę dziewczynę? Podobało Ci się? Możesz jej napisać parę słów pochwały.