Randki online. Flirt i seks z odważnymi dziewczynami.

Pani pozna pana, więc nie czekaj! Rozmawiaj i sms-uj fajnymi z dziewczynami, uprawiaj flirtuj przez telefon i umawiaj sie na randki.

Monika

Monika, 23 lata, woj. łódzkie

 • 23 lata, woj. łódzkie
 • Kontakt bezpośredni
 • z tel. stacjonarnego: 708 877 729 wew. 228
 • z tel. komórkowego: *768 640 wew. 228
 • SMS: MTX.MONIKA na nr 72956

Opłaty: tel. stacjonarne i komórkowe: 7,38zł/min, SMS: 2,46zł/sms.
Regulamin usługi sms chat i party line

Witam. Jestem wysoką, szczupłą blondynką (figura modelki) o ładnej buzi i miłym usposobieniu. Jeżeli chciałbyś mnie poznać bliżej to skontaktuj się ze mną a powiem Ci jak możemy to zrobić, na co możesz liczyć i czego ja oczekuję od Ciebie. A… i jeszcze jedno: niech Ci się przypadkiem nie wydaje, że jestem jakaś nieprzystępna. Jest wprost przeciwnie!

Moja galeria zdjęć

Monika, 23 lata, woj. łódzkieMonika, 23 lata, woj. łódzkieMonika, 23 lata, woj. łódzkieMonika, 23 lata, woj. łódzkieMonika, 23 lata, woj. łódzkieMonika, 23 lata, woj. łódzkie

2 opinie o “Monika”

 1. Michał

  Jestem zagorzałym wielbicielem Monisi, to naprawdę cudowna dziewczyna. Każdy z Nią kontakt to wspaniałe przeżycie i ekscytująca randka.

 2. Bartłomiej

  Przeurocza, subtelna i piękna Monisiu! Mam 42 lata i “oniemiałem” nad Twą urodą! Ściągnąłem Twoje fotki, powiększyłem i wiszą na ścianie – a teraz przychodzący do mnie koledzy ‘maxi masturbują się’ zbiorowo (i ja wielokrotnie,nawet teraz wytrysnąłem!) tak strasznie nas podniecasz.Wylizalibyśmy zbiorowo każde twoje miejsce. Podobnej urody nikt nie widział, nie marzył – tak jesteś niezwykle podniecająca. Kocham Cię i codziennie 3 -5 razy “wałę konia’. Pa!

Poznałeś tę dziewczynę? Podobało Ci się? Możesz jej napisać parę słów pochwały.