Randki online. Flirt i seks z odważnymi dziewczynami.

Pani pozna pana, więc nie czekaj! Rozmawiaj i sms-uj fajnymi z dziewczynami, uprawiaj flirtuj przez telefon i umawiaj sie na randki.

Sylwia

Sylwia, 19lat

 • 19 lat, warmińsko-mazurskie
 • Kontakt bezpośredni
 • z tel. stacjonarnego: 708 877 729 wew. 168
 • z tel. komórkowego: *768 640 wew. 168
 • SMS: MTX.SYLWIA na nr 72956

Opłaty: tel. stacjonarne i komórkowe: 7,38zł/min, SMS: 2,46zł/sms.
Regulamin usługi sms chat i party line

Cześć, mieszkam w niewielkiej miejscowości na mazurach i właśnie skończyłam naukę w liceum. Szukam pracy i kogoś kto chciałby się mną zaopiekować. Przyznaję, że lubię starszych facetów, co jednak nie znaczy, że nie spotykam się także z moimi rówieśnikami. Imponują mi przede wszystkim zaradni panowie, przy których czuła bym się bezpiecznie. Nie mam jakichś strasznie wygórowanych wymagań. Ze swojej strony mogę zaoferować wszystko to, czego mężczyźni oczekują od młodych dziewczyn. Mam już troszkę w tym doświadczenia :-)

Moja galeria zdjęć

Sylwia, 19lat, woj.warmińsko-mazurskieSylwia, 19lat, woj.warmińsko-mazurskie Sylwia, 19lat, woj.warmińsko-mazurskie Sylwia, 19lat, woj.warmińsko-mazurskie Sylwia, 19lat, woj.warmińsko-mazurskie Sylwia, 19lat, woj.warmińsko-mazurskie

3 opinie o “Sylwia”

 1. Dyrektor

  Lubię takie małolatki, zwłaszcza gdy robią to czego się od nich oczekuje a Sylwia spełniła wszystkie moje zachcianki. Do następnego razu!

 2. Wiktor

  Taka młoda ale wie o co chodzi i od razu przechodzi do rzeczy. Jest ok!

 3. Janusz

  Za każdym razem, gdy sobie przypomnę te chwile spędzone z Tobą mam nowe fantazje. Przynajmniej niektóre musimy zrealizować, już się nie mogę doczekać. Całuję!

Poznałeś tę dziewczynę? Podobało Ci się? Możesz jej napisać parę słów pochwały.