Randki online. Flirt i seks z odważnymi dziewczynami.

Pani pozna pana, więc nie czekaj! Rozmawiaj i sms-uj fajnymi z dziewczynami, uprawiaj flirtuj przez telefon i umawiaj sie na randki.

Ula

Ula, 24lata, woj. podkarpackie

 • 24 lata, woj. podkarpackie
 • Kontakt bezpośredni
 • z tel. stacjonarnego: 708 877 729 wew. 130
 • z tel. komórkowego: *768 640 wew. 130
 • SMS: MTX.ULA na numer 72956

Opłaty: tel. stacjonarne i komórkowe: 7,38zł/min, SMS: 2,46zł/sms. Regulamin

Witaj. Mam na imię Ula i jestem miłą, ciepłą i pogodna dziewczyną z południa Polski. W miejscowości, w której mieszkam nie ma wielu interesujących mężczyzn, więc zamieszczając swój profil na stronach internetowych mam nadzieję na nawiązanie jakiejś interesującej znajomości. Wiem co szczególnie interesuje panów, dlatego zdecydowałam się zamieścić swoje odważne fotki, na których widać mnie w całej okazałości. Teraz czekam na ruch z Twojej strony -zadzwoń lub napisz jeśli chces nawiązać ze mną kontakt i dowiedzieć się więcej na mój temat.

Moja galeria zdjęć

Ula, 24lata, woj. podkarpackieUla, 24lata, woj. podkarpackieUla, 24lata, woj. podkarpackieUla, 24lata, woj. podkarpackieUla, 24lata, woj. podkarpackieUla, 24lata, woj. podkarpackie

Chcesz więcej fotek i tylko dla siebie? Wyślij SMS o treści MTX130 pod numer 74844 a Ula wyśle Ci swoją odważną fotkę MMS-em bezpośrednio na Twój telefon.

2 opinie o “Ula”

 1. Bronek39

  Pulchniutkie ciałko, jest co pomacać. Umówimy się na randkę.

 2. Darek

  Lubię pulchne kobiety, są z reguły bardzo miłe, tak jak Ula. Można pogadać, pośmiać i pokochać się.

Poznałeś tę dziewczynę? Podobało Ci się? Możesz jej napisać parę słów pochwały.