Randki online. Flirt i seks z odważnymi dziewczynami.

Pani pozna pana, więc nie czekaj! Rozmawiaj i sms-uj fajnymi z dziewczynami, uprawiaj flirtuj przez telefon i umawiaj sie na randki.

Ofiara wypadku

Hej! Opiszę Wam mój przypadek. Nie wiem czy można to nazwać randką ale właśnie w ten sposób poderwałem swoją dziewczynę. Mieszkam w Warszawie i czasami, gdy jest fajna pogoda chodzę sobie na Pola Mokotowskie: wypić piwo, poopalać się na trawie. W weekendy jest tam kupa ludzi, sporo jeździ na rowerach lub na rolkach. No i właśnie – przechadzając się zagapiłem się i wszedłem na ścieżkę rowerową prosto prze jadącą na rolkach dziewczynę. Wpadła na mnie z dużym impetem, przewróciliśmy się oboje. Ona miała na sobie kask i ochraniacze, więc wyszła na tym bez szwanku ale ja zyskałem parę otarć i wielkiego siniaka na nodze.

Dziewczyna naprawdę się tym przejęła, zaczęła dopytywać się czy nic mi nie jest, czy mogę zginać nogę, czy nie kręci mi się w głowie. Zauważyłem, że zna się na udzielaniu pierwszej pomocy. Zauważyłem także, że jest całkiem atrakcyjna i postanowiłem to wykorzystać. Poprosiłem aby poszła ze mną do najbliższej apteki aby kupić opatrunek. Zgodziła się chętnie a że był to kawałek drogi a ja trochę udawałem, że nie mogę szybko iść, miałem trochę czasu na zainicjowanie znajomości.

Muszę powiedzieć, że okazało się to sukcesem. Po założeniu opatrunku umówiliśmy się na następny dzień i tak się zaczęło. Można powiedzieć – podryw na ofiarę wypadku :-) Jesteśmy już ze sobą ponad rok i jest bardzo dobrze.