Randki online. Flirt i seks z odważnymi dziewczynami.

Pani pozna pana, więc nie czekaj! Rozmawiaj i sms-uj fajnymi z dziewczynami, uprawiaj flirtuj przez telefon i umawiaj sie na randki.

Seks na pierwszej randce

No a ja mam inne doświadczenie. Niecały rok temu miałem taki okres, że szukałem szczęścia na różnych czatach i portalach randkowych. Od kilku miesięcy byłem sam i zaczynało mi to bardzo doskwierać. Szczerze mówiąc to przez cały ten czas nie uprawiałem seksu z dziewczyną, chociaż szukając nowej znajomości wcale nie liczyłem na to, że od razu uda mi się zaciągnąć laskę do łóżka. No i nie udało się ale… do początku.
Na jednym z czatów zagadnąłem dziewczynę, rozmawialiśmy prawie godzinę i było całkiem spoko. Dzień później znowu się spotkaliśmy na czacie i tym razem wysłaliśmy sobie swoje zdjęcia. Ona wyglądała całkiem nieźle, więc zaproponowałem spotkanie. Zgodziła się i jeszcze tego samego dnia doszło do naszej pierwszej randki.
Laska od razu mi się spodobała i ja jej chyba też. Poszliśmy najpierw do kawiarni a potem, jako że była słoneczna pogoda na spacer, nad rzekę. Spacerując zaszliśmy (może podświadomie) w dość odludne miejsce, taką małą plażę no i tam zaczęliśmy się trochę przytulać, potem całować i dalej jakoś samo poszło. Nie miałem nawet gumki bo nie liczyłem na zbyt wiele, więc trochę się bałem. Na szczęście Żaneta uspokoiła mnie, mówiąc, że cały czas bierze pigułki bo rozstała się ze swoim chłopakiem dopiero dwa tygodnie wcześniej. Mówiła chyba prawdę bo chodziliśmy ze sobą jeszcze prawie pół roku i było ok. Później niestety znalazła sobie innego. Trudno, żyje się dalej. W każdym razie ta pierwsza randka z nią pozostanie mi w pamięci jeszcze bardzo długo.